Služby firmám

Co nabízíme ke zviditelnění vaší firmy:

Nabízíme pronájem místa na našich internetových stránkách. Ve spolupráci s vámi vybereme jedno či více z našich internetových médií. Záleží jen na vás, na kolika z nich budete chtít svoji reklamu zveřejnit. Pokud se ovšem rozhodnete objednat stejný reklamní prostor současně na všech našich webových projektech, bude cenově výhodnější. V případě, že si nebudete jisti, pro který druh a místo se rozhodnout, naši ochotní asistenti vám rádi poradí a vždy doporučí nejvhodnější a nejoptimálnější variantu podle vámi nabízeného zboží, služby či lokality.

1. PR článek

Chcete-li zveřejnit váš PR článek, jste na správné adrese. Můžete v něm propagovat vaši firmu, produkty či služby, které poskytujete. Na výběr máte hned ze čtyř možností:

a) PR článek máte hotový
Zašlete nám jej kompletně připravený, tedy včetně fotografií v odpovídající technické kvalitě. Podrobnosti naleznete v našich Požadavcích na technické zpracování.

b) PR článek námi napsaný
V dostatečném předstihu před požadovaným zveřejněním nám dodáte veškeré potřebné podklady, včetně fotografií v odpovídající technické kvalitě.

c) PR článek na míru včetně zhotovení profesionálních fotografií vašeho zboží
Produktové fotografie vytvoří naši produktoví specialisté přímo v našem profesionálně vybaveném fotografickém ateliéru. Samozřejmostí je po napsání PR článku jeho zaslání ke korektuře a schválení.

d) PR článek formou rozhovoru
Pokud chcete svůj PR článek něčím zatraktivnit, možná je tato nabídka ideální právě pro vás. V případě, že rozhovor vyhodnotíme jako potenciálně čtenářsky atraktivní, můžeme vám nabídnout jeho zveřejnění v některém z dalších našich webových magazínech (lifestyle, ženy, Praha, cestování atd.)

Všechny PR články mohou zahrnovat URL adresy na vaše webové stránky. Ke zviditelnění vašich produktů můžete využít i sociální sítě jako Facebook, Instagram či Twitter.

2. Recenze vašeho zboží či služby

Kromě PR článku můžeme na našich stránkách také zveřejnit recenzi vašeho zboží nebo služeb. Opět vám ve spolupráci s vámi poradíme a doporučíme, na který náš web by se vaše recenze nejlépe hodila.

Pokud to charakter vašeho recenzovaného zboží či služby umožňuje, je vhodné je pro co největší nestrannost a objektivitu podrobit alespoň krátkodobému testování. To může být buď přímo v naší redakci nebo prostřednictvím našich externích testerek či testerů (od malých dětí až po seniory) v rámci celé České republiky. Naše testerky či testeři patrně dokáží otestovat takřka jakýkoliv produkt či službu. A to včetně restaurací, ubytovacích prostor apod. Součástí recenzí je pak kromě textového výstupu také zhotovení produktových fotografií v našem grafickém ateliéru. V případě zájmu je možné doobjednat i zhotovení video recenze v Ultra HD / 4K kvalitě a rozlišení.

Termíny dodání produktů pro testování a testovací lhůty se stanovují individuálně.

Na další možnosti tvorby recenzí se prosím informujte.

3. Zveřejnění vaší události

Veřejná událost, ať je sebezajímavější a řekněme i sebeatraktivnější, je bez pořádné propagace z více zdrojů mnohdy odsouzena k nezdaru či dokonce ke krachu. Veškerá energie do ní vložená, čas a peníze tak přijdou vniveč anebo skončí nevyužitým potenciálem či promarněnou příležitostí. Některé akce jsou neopakovatelné, jiné je možné po čase zopakovat. Ovšem je třeba počítat s tím, že do přípravy a propagace bude pravděpodobně nutné investovat ještě více. Navíc je kolikrát velmi nákladné, i časově, opětovně přitáhnout i ty zájemce, kteří si udělali čas a přišli poprvé, aby nakonec zklamaně díky nezájmu ostatních odešli. Proto je lepší udělat vše pořádně hned napoprvé. To obecně platí v celém životě, v případě pořadatelství akcí ovšem snad ještě více. Jak vám tedy můžeme pomoci my? Opět je dobré kontaktovat náš prodejní tým (emailem či telefonicky) a dohodnout, co by bylo pro vás nejlepší. V krátkosti představíme naše možnosti:

a) Zveřejnění v sekci Události
Základní a nejžádanější varianta pro propagaci vaší akce na webových stránkách www.vybirej.cz v kategorii Události. K dispozici máte podobný a obsáhlý prostor, jako v případě vložení PR článku. Tedy titulek, úvodní text, fotografie, detail, podrobný popis, URL adresy na vaše webové stránky a vaše Facebookové stránky události, či případně na stránky prodeje vstupenek. Zveřejnění Vaší akce je možné minimálně do doby jejího konání. Za malý poplatek bude možné její zveřejnění prodloužit a případně i využít možnosti vkládání ohlasů na ni od těch, kteří akci navštívili. Podrobnosti naleznete v našich Požadavcích na technické zpracování a ceníku.

b) Kombinace dalších možností propagace
• PR článek na tomto webu www.vybirej.cz
• PR článek na dalších našich webových stránkách
• v případě konání vaší akce v Praze a jejím okolí v sekci Události na našich webových stránkách o Praze
• upoutávka v sekci Video
• pronájem reklamní plochy – od banneru, přes branding až po trojitý burger

4. Reklama budoucnosti aneb 2x dvojitý burger, prosím

Nabízíme vám reklamu budoucnosti, jakou jste možná dosud neviděli a kterou by žádný náš čtenář a váš potenciální zákazník neměl nepřehlédnout. Jako první široko daleko, dost možná i na světě, vám nabízíme možnost zcela nového a unikátního rozměru vaší reklamy. A to doslova a do písmene. Spojili jsme reklamní pozadí, v reklamní branži nazývané branding a plovoucí banner v jeden celek. Zjednodušeně řečeno se postranní Big banner, o velikosti 800×420 px (to už je slušná flákota, co říkáte?) vizuálně spojí s reklamním pozadím v jednu velkou, celistvou a ničím nerušenou obří reklamní plochu, kterou žádný čtenář a návštěvník při prohlížení desktopové verze webu jen tak nepřehlédne. Pro ilustraci si představte Big banner jako steak s omáčkou a plátkem sýra vložený do brandingu, tedy dozlatova upečené a ještě čerstvě křupavé bulky. Proto tomuto formátu zatím pracovně říkáme burger. Zda bude veganský či masový, a tedy pořádně šťavnatý záleží pouze na vaší chuti. Obojí bude chutnat skvěle. Jak to prakticky funguje se můžete podívat na našich webech již nyní. Ale tím to zdaleka nekončí. Dokážeme spojit více reklamních bannerů za sebou. A to dokonce v pořadí, jaké sami budete požadovat. Každý plovoucí banner může být jiný a přesto navazující na předchozí. Zcela snadno tak můžete sdělit vašemu novému, potenciálnímu klientovi celý váš vzkaz, příběh a hlavně nabídku. Objednat si tedy můžete dvojitý či dokonce trojitý burger a dát ochutnat sobě i našim čtenářům.

Záleží prakticky jen na vaší představivosti, jak tyto formáty využít. Pokud si nebudete vědět rady nebo budete chtít reklamu vytvořit, za poplatek vám s tím ochotně pomůžeme.

Pokud jste nedočkaví, tady je naše speciální reklamní menu:

a) Burger
Spojuje a zahrnuje branding reklamní pozadí s jedním plovoucím postranním Big bannerem, který navíc rozšiřuje o 20px (má tak úctyhodných 420x800px). Společně vytváří velkou, celistvou a chutnou Burger reklamu.

b) Dvojitý burger
Stejné jako Burger. Plus navíc další plátek postranního Big banneru. Oba Big bannery mohou mít zcela odlišnou grafiku. Myslíme, že tohle prostě chcete!

c) Trojitý burger
Stejné jako Burger. Plus navíc další dva plátky postranního Big banneru. Všechny tři Big bannery mohou mít zcela odlišnou grafiku. Kdo nezkusí, neuvěří!

Tak co myslíte, bude náš Burger internetovou reklamou budoucnosti? Burger je k dostání exkluzivně v našich internetových médiích. Je silně návykový a těžko jej můžete přehlédnout. Navíc neruší a naše oko vůči němu zatím nemá vypěstovanou odolnost tzv. bannerové slepoty.

5. Reklamní plocha samostatně aneb když to rádi postaru

Výše uvedené plochy nabízíme pochopitelně i samostatně. Tedy v podobě klasického reklamního branding pozadí a bannerů:

a) Branding
Největší, nejvýraznější a nejžádanější reklamní formát o velikosti 2560x1440px. Netřeba více představovat. Lepší reklama není a nebyla. I když vlastně, zaslechli jste už něco o našem Burgeru?

b) Big banner
Plovoucí postranní reklamní banner obří velikosti 400x800px. Toho je skutečně těžké jen tak přehlédnout a ignorovat. Je skutečný king mezi bannery.

6. Zápis vaší firmy v našem online Katalogu firem

Do katalogu firem, který je součástí projektu www.vybirej.cz můžete zapsat i vaši firmu. Katalog firem slouží zákazníkům ke snadnějšímu hledání firmy či služby, kterou právě potřebují nebo budou potřebovat. A u toho je určitě dobré být. Zapsat svoji firmu můžete na 6 měsíců nebo přímo na celý rok a nemusíte se obávat toho, že vám zápis v našem katalogu expiruje dřív, než se ohřeje. Měsíční předplatné je nyní po omezenou dobu za cenu jedné kávy a při objednání roční verze získáte navíc ještě dva měsíce zcela zdarma.

7. Zápis vašeho webu v našem Katalogu webových stránek

Pokud nechcete zapisovat do Katalogu přímo svoji firmu, ale vlastníte webové stránky a chcete, aby o nich lidé také věděli, je tato možnost určena právě vám.

8. Partnerství

V případě, že budete mít zájem o dlouhodobější spolupráci s naší virtuální nákupní galerií www.vybirej.cz, eventuálně i s dalšími našimi webovými projekty, které provozujeme, nabízíme vám možnost stát se naším Partnerem. V nákupní galerii www.vybirej.cz se můžete stát partnerem konkrétní sekce / kategorie nebo dokonce partnerem celého projektu. Partneři mají v ceně ročního poplatku od 12 článků výše, zápis v katalogu, své viditelné logo v patičce každé stránky sekce a řadu dalších výhod. Partner celého projektu má podobné výhody, ovšem s tím, že jeho logo je viditelné v patičce dokonce každé stránky hlavní domény www.vybirej.cz.

Nepřehlédněte

• PR články, recenze, události, firmy a webové stránky v katalogu se při vložení zobrazují i na titulní stránce jako upoutávka. Pochopitelně do doby, než je nahradí další.
• U PR článku, recenze a události je možné za příplatek objednat zvýrazněné zobrazení jako první či druhý úvodní článek při načtení stránky. A to buď na určitý počet hodin či dokonce dní.

Součástí nabídky je i podrobný ceník. Zobrazit jej můžete zde.
Před odesláním vašich textových, obrazových či jiných podkladů si prosím přečtěte podrobnosti o jejich technickém zpracování.

V případě jakýchkoliv nejasností či doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat v pracovní době ve všední den od 9h do 16h.

Těšíme se na vás.